PRZEDSIĘBIORTSWO HANDLOWO-USŁUGOWE"VOLANT" S.C. JERZY KAMECKI WOJCIEC

PRZEDSIĘBIORTSWO HANDLOWO-USŁUGOWE"VOLANT" S.C. JERZY KAMECKI WOJCIEC

Sprzedaż: Zamknięte Serwis: Zamknięte

Godziny otwarcia

Sprzedaż

Poniedziałek: 08:00-18:00
Wtorek: 08:00-18:00
Środa: 08:00-18:00
Czwartek: 08:00-18:00
Piątek: 08:00-18:00
Sobota: 09:00-14:00
Niedziela: Zamknięte

Serwis

Poniedziałek: 08:00-18:00
Wtorek: 08:00-18:00
Środa: 08:00-18:00
Czwartek: 08:00-18:00
Piątek: 08:00-18:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Kontakt

Zobacz mapę
KREDYT RATALNY

Elastyczne podejście FCA-Group Bank sprawia, że w ramach wielu produktów finansowych możesz sam zdecydować o wysokości wpłaty własnej, którą wnosisz na początku finansowania oraz długości kredytu, na który zdecydujesz się rozłożyć brakującą kwotę.

Produkty Banku są szyte na miarę twoich potrzeb - dodatkowo w ramach jednej raty kredytu możesz finansować ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie spłaty kredytu i GAP, wyposażenie dodatkowe, usługi Wydłużonej Gwarancji lub Pakiety Okresowej Obsługi Gwarancyjnej.

KREDYT BALONOWY

W ramach wielu produktów finansowych wspierających sprzedaż samochodów dostępnych w salonach sieci sprzedaży FCA Poland S.A. FCA-Group Bank Polska S.A. oferuje kredyty balonowe. To Ty decydujesz, czy spłacasz kredyt w miesięcznych ratach z ratą balonową na końcu finansowania, czy wolisz kredyt z płatnościami rocznymi!

 

Elastyczna oferta finansowa Banku sprawia, że z pewnością znajdziesz produkt finansowy dostosowany do Twoich potrzeb i wyjdziesz z Salonu wymarzonym samochodem.


LEASING

Niezależnie od tego, czy prowadzisz dużą firmę, czy jesteś jednoosobową działalnością gospodarczą w ramach umowy leasingowej możesz korzystać ze swojego nowego samochodu bez przenoszenia na siebie praw własności. W ramach wielu produktów leasingowych oferowanych przez FCA  Leasing sam decydujesz o wysokości pierwszego czynszu leasingowego oraz długości leasingu, na który zdecydujesz się rozłożyć brakującą kwotę.

Dodatkowo w ramach jednej raty leasingu możesz finansować ubezpieczenia (komunikacyjne, spłaty leasingu i GAP), wyposażenie dodatkowe, usługi Wydłużonej Gwarancji lub Pakiety Okresowej Obsługi Gwarancyjnej.

LEASING Z WYSOKIM WYKUPEM

W ramach oferty leasingowej FCA Leasing Polska Sp.z o.o. oferuje leasing z wysokim wykupem gwarantującym bardzo niski  miesięczny koszt leasingu.

Odkup samochodu po okresie leasingu gwarantowany jest przez wybranych dealerów FCA Poland S.A. lub przez FCA Leasing Polska Sp z o.o. - w zależności od promocji.


USŁUGI DODATKOWE

W ramach oferty finansowej FCA-Group Bank i FCA Leasing Polska oferują możliwość finansowania w ramach jednej raty kredytu/leasingu szereg ubezpieczeń i usług dodatkowych m.in.:

- Ubezpieczenie spłaty kredytu/leasingu

- Ubezpieczenie komunikacyjne 

- Ubezpieczenie GAP

- Usługi wydłużonej gwarancji

- Pakietów Okresowej Obsługi Serwisowej

- Dodatkowego wyposażenia samochodu